ELDRIDGE BASHIRI z Valdštejnských lip

30.03.2012 22:54

Pro náš první vrh jsme si vybrali krycího psa Eldridge Bashiri z Valdštejnských lip, který naprosto splňuje naše požadavky, které jsme si stanovili. Hledali jsme psa s minimem bílé barvy, kratšího formátu a jemnějšího typu, povahově vyrovnaného, což se nám podařilo. Riči předčil naše očekávání, je to pes výstavně vedený, povahově temperamentní, vyrovnaný, milý a hodný. Je bezkonfliktní vůči ostatním psům a stejně jako naše Angie má velmi rád děti.

Více o Eldridgovi zde: https://www.eldridgebashiri.estranky.cz/.

ELDRIDGE BASHIRI z Valdštejnských lip

CHOVNÝ PES / KRYCÍ PES

čekatel šampion ČR

 

Narozen : 16.11.2008

HD A, ED 0/0 (MVDr.Jahoda)

plnochrupý, nůžkový skus

Výška : 69 cm

Bonitace : 12.9.2010 ČKRR

Ocenění : CAC, r. CAC

 

Matka : Multi CH. ANN z Valdštejnských lip

Otec : CH. MASIMBA BASHIRI (Německo)

Ridgi pochází z vrhu 12 štěňat (8P-1x nestandard 4F), žádný zálomek, žádný DS, žádný kryptochid, všichni bez bílých znaků. Ridge - 1x nestandard 3 korunky, 2x mírný posun, 12x plnochrupost + správný nůžkový skus. Tento vrh je velmi vyrovnaný typově i exterierově.
Otcem "E" vrhu je německý šampion, krásně červenopšeničný pes Masimba Bashiri. Matkou úžasná fenka, držitelka mnoha ocenění Ann z Valdštejnských lip.
Sourozenci mají velmi pěkné hlavy a krásně tmavé oči. Tělesný rámec tvoří dobré úhlení končetin a správně hluboké hrudníky, rovná záda, silné pevné kosti a pevné, uzavřené tlapy. Pohyb prostorný a elegantní. Z tohoto vrhu vzešlo mnoho dalších výstavně úspěšných jedinců. Zrentgenováno bylo zatím 7 sourozenců, z toho všichni HD A, ED 0/0. Šest z nich bylo již úspěšně zařazeno do chovu....

(https://www.eldridgebashiri.estranky.cz/)