5 týdnů

 

Štěňátkům už je 5 týdnů, celý den tráví (za pěkného počasí) venku na zahradě, kde si hrají a dovádějí mezi sebou. Stále trénujeme venčení a štěňátka nám doma dělají méně a méně loužiček. Upevňujeme přivolání na píšťalku a zvykáme je na různé rušivé elementy jako například sekačka, elektrická pila a jiné hlučné nářadí. Též využíváme a pouštíme štěňátkům socializační CD se zvuky, určené především pro štěňátka - viz ZDE:

 

Štěňátka dostala svoje první obojky, zatím pouze rozlišovací - ze slečny bordó je nyní slečna fialová. Pomalu se blíží první očkování a také tetování. Po tetování budou mít štěňátka již svoje konečná jména, která uvedeme zde na stránkách.

Přibývá návštěv, což štěňátka ráda uvítají, na každého se hned vrhnou a nechají se mazlit. Obzvlášť milují návštěvy s botami s tkaničkami.

Také proběhlo další focení jednotlivců včetně fotek v postoji, které můžete vidět u každého štěňátka. Jsou již patrné velké rozdíly v povahách, některé štěňátko je neposedné a takřka nevyfotitelné, jiné stojí samo v postoji jako kdyby bylo pro výstavy zrozené :-)

 

 

Další foto z 5. týdne naleznete ZDE: